Prawdziwą furorę w gabinetach kosmetycznych robi w ostatnim czasie opalanie natryskowe. Ta metoda nie tylko jest w pełni bezpieczna dla zdrowia, ale i daje doskonałe efekty w postaci naturalnej, brązowej opalenizny. Na czym polega zabieg, jak się do niego przygotować i gdzie go wykonać?

Dlaczego warto wybrać opalanie natryskowe?

W czym tkwi sekret opalania natryskowego? To przede wszystkim połączenie skuteczności i małej inwazyjności. Zabieg może zostać wykonany prawie u każdego (przeciwwskazaniem są jedynie poważne choroby dermatologiczne, takie jak łuszczyca czy alergia skórna), jest szybki i daje świetne efekty. Polega na naniesieniu na skórę specjalnym urządzeniem płynu-mgiełki, który powoduje, że aminokwasy w skórze zaczynają stymulować skórę i powodują jej przyciemnienie. Efekt jest równomierny, utrzymuje się przez kilkanaście dni, a zabieg w przeciwieństwie do innych metod nie naraża na kontakt ze szkodliwym promieniowaniem UV. Jest tak bezpieczny, że mogą z niego korzystać nawet kobiety spodziewające się dziecka.

Gdzie na zabieg?

Chcąc uzyskać ładny efekt na skórze i długo cieszyć się opalenizną, warto uważnie wybrać gabinet kosmetyczny, w którym ma zostać przeprowadzony zabieg. Na opalanie natryskowe Warszawa najlepiej wybrać się do sprawdzonej kosmetyczki, która dysponuje nowoczesnym sprzętem dobrej jakości. Profesjonalny personel powinien poinformować także, jak przygotować się do zabiegu oraz jak dbać o opaleniznę, by efekt utrzymał się na skórze jak najdłużej.

Opalanie natryskowe – przebieg i zalety